Menu Zamknij

Choinki sztuczne sklep

Polecamy choinki sztuczne w cenach detalicznych produkcji Polskiej.

Sztuczne choinki

Świerk Konrad choinki na pniu o wysokości 1,80 m i średnicy dolnej 80 cm jest choinką ekskluzywną zbudowaną z 276 gałązek. Jest to choinka o zróżnicowanej kolorystycznie krótkiej igle z brązową bardzo krótką igłą przy rdzeniu gałązki.  Pozostałe dłuższe igły są w kolorze średniej i ciemnej zieleni. Przy rdzeniu gałązki krótka igła w kolorze brązowym. Dłuższe igły w kolorze jasnej i średniej zieleni.

Świerk Konrad na pniu

choinki sztuczne na pniu

Gałązki Choinki Świerk Konrad maja zróżnicowane zakończenia, część z nich jest ścięta standardowo natomiast pozostałe w tzw. „ołówek”/ szpic. Końcówki gałązek ze szpicem pomalowane są białą farbą. Choinka osadzona jest na naturalnym drewnianym pniu przytwierdzonym do drewnianego stojaka, który dla dodatkowego efektu opleciony jest jutową chustą.

Każda choinka zapakowana jest indywidualnie w kartonowe pudełko.
Świerk Konrad malowany dostępny jest również w wysokościach:  2,20 m

Produkt wykonany jest z folii PCV opatrzonej certyfikatem niepalności

Choinki sztuczne sklep

Jodła Exclusive Lux

Jodła Exclusive  Lux należy do kategorii choinek PE. Choinka o wysokości 1,80 i średnicy dolnej 120cm, zbudowana łącznie jest z 573 gałązek. Jest ona choinką w 100 % zbudowana z gałązek PE,  jedynie główny pień choinki owinięty jest folią PCV.  Choinka w całości składa się z gałązek w kolorze średniej zieleni, gałązki te przy swoim rdzeniu mają brązowe malowanie co imituje naturalna gałąź.  Gałązki PE mają 5 odnóg.
Jodła Exclusive Lux jest produktem bardzo wysokiej jakości, długotrwałym i odpornym na zagniecenia. Jest wykonana najnowszą technologią owijania gałęzi nićmi, co zapobiega efektowi :”kłucia” choinki. Jest 100% bezpieczna dla otoczenia.

Każda choinka zapakowana jest indywidualnie w kartonowe pudełko. Stojak do choinki stanowi jej integralną część.
Jodła Exclusive Lux dostępna jest również w wysokościach: 2,20 m , 2,40 m.

Produkt wykonany jest z folii PCV opatrzonej certyfikatem niepalności.

Stojak  w komplecie do każdej choinki !!!!!!!!!!!