O firmie

„Twój Wirtualny Dyrektor Finansowy”

Biuro Rachunkowe PLUS to Twój partner strategiczny, który gwarantuje najwyższy poziom szeroko pojętej obsługi finansowo-księgowej.
Korzystając z usług Biura PLUS macie Państwo dostęp do profesjonalisty mającego doświadczenie we wszystkich etapach wzrostu firmy ( 15 lat pracy w zawodzie księgowego), który w dobie nieustannie zmieniającego się otoczenia biznesowego umie dostrzec i wykorzystać szanse rozwoju pojawiające się w nowej ekonomii, zgodnie z aspiracjami właścicieli oraz pomóc znaleźć źródła jej finasowania.
Motto naszych działań stanowią efektywność i bezpieczeństwo oraz poszukiwanie oszczędności przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniej jakości usług . Wykorzystując swoje doświadczenie Biuro wypracuje najlepsze rozwiązania i dostosuje model księgowości do potrzeb jednostki w taki sposób, aby wspierał jej rozwój i nie był źródłem dodatkowych problemów.
Teraz stać już Państwa na zatrudnienie „Dyrektora Finansowego”, który zapewni Wam bezpieczeństwo podatkowe i zgodność rozwiązań księgowych z Ustawą- u Nas płacisz tylko za to co potrzebujesz i kiedy potrzebujesz.
Prowadzimy sprawy podatkowe, płacowe, ZUS-owskie oraz pozostałe niestandardowe usługi dla takich podmiotów jak:

  • działalność gospodarcza osób fizycznych
  • spółki cywilne
  • spółki jawne
  • spółki komandytowe
  • spółki z o.o.
  • stowarzyszenia i fundacje

Na stałe współpracujemy ze specjalistami z zakresu prawa, bezpieczeństwa oraz higieny pracy, biegłymi rewidentami.
Jako Właścicielka Biura szczególnie dbam o to, aby moje umiejętności i wiedza z zakresu prawa podatkowego, ubezpieczeń społecznych oraz aktualnych zmian legislacyjnych były systematycznie pogłębiane co zapewnia Państwu gwarancję poprawności rozliczeń prowadzonych przez moje Biuro w Państwa imieniu. Możliwość reprezentowania klienta przez Biuro PLUS przed organami podatkowymi zaoszczędzą Państwu niepotrzebnych stresów i dyskomfortu psychicznego związanego z prowadzoną kontrolą.
Atutem firmy jest specjalistyczne i wszechstronne wykształcenie właścicielki Biura, które potwierdzone jest dyplomem magistra ekonomii oraz obligatoryjnym certyfikatem księgowym Ministra Finansów Nr 17541/2007. Współpracując z moim Biurem jesteś całkowicie bezpieczny - posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dla tego typu działalności.

 

Biuro Rachunkowe PLUS

Agnieszka Curran
42-100 Kłobuck ul. Gajowa 22
e-mail: biurocurran@wp.pl
tel. + 48 791 780 003